Doğa Mobilya Hakkında

image

DOĞA MOBİLYA GIDA İNŞ.İM.İTH.İHR.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. 


1992 yılında Bahçekapı Mobilya adında küçük bir mobilya atölyesi olarak hizmet hayatına başladı. 2006 yılında Doǧa Mobilya ismiyle daha kurumsal bir kimlikle hizmetine devam etmektedir. Ahşap ve metal mamülleri işlediǧi tesisininde; koltuk ve köşe takımı, baza, yatak, kanape, sandalye ve karyola üretimini yaptıǧı 5000 m2’lik bir üretim tesisine sahiptir.

Kaliteden ödün vermeden yeni nesil teknolojik makine parkuru ile yatak üretimi yapmaktadır. Yaşam alanlarınız için yüksek kalitede üretim yapmayı misyon olarak belirlemiştir. Modern, ergonomik ve tarz yaratan tasarımları ile sektörde önemli bir yer edinmiştir.

2010 yılından itibaren ihracat odaklı büyüme hedefi göz önününe alınarak başta Hollanda ve Almanya olmak üzere yurt dışı pazarlarına yönelik önemli adımlar attı. 2018 yılında Doǧa Bedding Avrupa ekibini kurarak; baza, yatak, koltuk takımı ve diǧer aksesuarların satışı konusunda uluslararası rekabet gücü olarak önemli bir yol katetti. Avrupanın önemli noktalarına kurmuş olduǧumuz depolarla ürünlerini hızlı bir şekilde teslim etmeyi başardı. Doǧa Bedding markası uluslararası pazarda rekabetçi fiyatlar sunabiliyor.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çaǧdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturmayı, en iyi ekip arkadaşları, güçlü ve profesyonel idari yönetimi ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı saǧlamakta.